Filtruj

Praca Kierowca Pojazdu - Głębinów

16-17 z 17 ofert pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

MAŁOPOLSKA HODOWLA ROŚLIN SP. Z O.O.MAŁOPOLSKA HODOWLA ROŚLIN SP. Z O.O.
Henryków

Zakres obowiązków: OBSŁUGA CIĄGNIKA ROLNICZEGO I SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO. NALEŻYTA DBAŁOŚĆ O SPRZĘT. PROWADZENIE EWIDENCJI I EKSPLOATACJI POJAZDU. UPRAWNIENIA NA KOMBAJN Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kombajnista (kierowca kombajnu) uprawnienie - Prawo jazdy kat. T umiejęt...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla kierowców Kat C+E

SKRZYPCZYK-TRANSSKRZYPCZYK-TRANS
Prudnik

OPIS W związku z dynamicznym rozwojem firmy i poszerzaniem floty zatrudnimy kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Ta oferta skierowana jest do Ciebie, jeśli: posiadasz prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95 oraz kartę kierowcy, chcesz zdobyć doświadczenie i nauczyć się nowych rzeczy, m...

17.01.202417.01.2024
od 8000 zł