Filtruj

Praca Kierowca Pojazdu - Wałbrzych

31-33 z 33 ofert pracy

Kierowca kat. C

“ADI” ADAM BIJAK“ADI” ADAM BIJAK
Domanów

Kierowanie pojazdem...

08.04.202408.04.2024

Dostawca kateringu

PAŚNIK FAMILYPAŚNIK FAMILY
Świdnica

Opis Praca polegająca przede wszystkim na sprawnym i szybkim dostarczaniu posiłków na terenie Świdnicy i okolic firmowym samochodem. Kierowca w czasie pracy ma telefon służbowy wyposażony w aplikację, która prowadzi go od celu do celu. Między dowozami pomoc na kuchni. Zatrudnienie na podstawie umo...

06.04.202406.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca Transport Międzynarodowy C+E, bez doświadczenia

WOJTEKWOJTEK
Bolków

Obowiązki: Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw. Zabezpieczanie ładunku Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych. Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń. Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki. Profesjonalizm w kontakcie ze sped...

05.09.202305.09.2023
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0232 s