Filtruj

Praca Kierowca Prawo A - Głogów

46-48 z 48 ofert pracy

KIEROWCA C, C+E

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stany

Numer oferty: StPr/24/0171Obowiązki:Organizowanie stanowiska pracy kierowcy, nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczenia przewozonego materiału; drobne naprawy.Praca: siedziba Lelechów, teren woj. lubuskiego. Możliwość zakwaterowania.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:P...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA

P.P.H.U. RAJBET S. C.P.P.H.U. RAJBET S. C.
Grębocice

Zakres obowiązków: transport towarów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C...

15.02.202415.02.2024

kierowca kat C +ADR

PAWEŁPAWEŁ
Polkowice

ESPADON sp. z o.o. Odzyskujemy bezpieczeństwo i wartość z odpadów Naszym Klientom proponujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Prawidłowo przetworzone odpady posiadają wartości pozwalające produkować nowe surowce. Odpady niebezpieczne warto i trzeba bezpiecznie podda...

12.01.202412.01.2024
od 8000 zł