Filtruj

Praca Kierowca W Transporcie Krajowym - Byczyna

16-18 z 18 ofert pracy

kierowca C+E w ruchu krajowym

P.P.H.U AGROPLONP.P.H.U AGROPLON
Głuszyna

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych Troska o powierzony sprzęt. Wykonywanie zadań transportowych. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E. Doświadczenie w zawodzie....

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E po kraju (firanka)

ANETAANETA
Nowa Wieś

Zatrudnię kierowcę z uprawnieniami C+E w transporcie krajowym. Praca od poniedziałku do piątku, weekendy w domu. Ciągnik siodłowy plus naczepa firana. Umowa o pracę. Samochód przypisany do kierowcy. WYMAGANIA: - prawo jazdy kat. C+E - karta kierowcy - aktualne dokumenty kierowcy - dobra org...

17.02.202417.02.2024
od 7500 zł

Kierowca C+E transport krajowy

WOJTEKWOJTEK
Nowa Wieś Książęca-Parcele

Praca kierowca C+E transport krajowy lub międzynarodowy ciągnik siodłowy +naczepa praca od poniedziałku do piątku możliwe zjazdy do domu w trakcie tygodnia wszystkie informacje udziele telefonicznie....

01.01.202401.01.2024