Filtruj

Praca Kierowca W Transporcie Krajowym - Tarnów

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWCA KAT. C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - TRANSPORTOWE MAX-TRANS ANDRZEJ DUDEK SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - TRANSPORTOWE MAX-TRANS ANDRZEJ DUDEK SP. J.
Zawada Uszewska

Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem ciężarowym z naczepą o nacisku osi powyżej 3,5 tony. Praca na terenie kraju. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E WAŻNA KARTA KIEROWCY Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane....

01.03.202401.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat. C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – TRANSPORTOWE MAX-TRANS ANDRZEJ DUDEK SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – TRANSPORTOWE MAX-TRANS ANDRZEJ DUDEK SP. J.

Kierowanie samochodem ciężarowym z naczepą o nacisku osi powyżej 3,5 tony. Praca na terenie kraju....

29.02.202429.02.2024

Praca dla Kierowcy kat. C+E w w transporcie krajowym

DT-TRANS DOROTA KRAWCZYKDT-TRANS DOROTA KRAWCZYK
Bolesław

Praca dla kierowcy kat. C+E w transporcie krajowym na ruchomą podłogę w systemie tygodniowym (zjazdy na weekendy) lub do uzgodnienia. Nasze wymagania•Aktualne prawo jazdy kategorii C+E•Karta kierowcy•Dbałość o powierzony sprzętOferujemy•Stabilne zasady zatrudniania w oparciu o umowę o pracę •Praca w...

05.02.202405.02.2024