Filtruj

Praca Kierowca Wozka - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KAT. C+E

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iława

Numer oferty: StPr/24/0970Obowiązki:Załadunek i rozładunek samochodu, przewóz mebli zgodnie z dyspozycją transportową, dbanie o stan techniczny pojazdu i naczepy (transport na terenie Iławy oraz okolic).Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: kurs prawo jazdy C+E karta kierowcy Bad...

16.04.202416.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

MAGAZYNIER- KIEROWCA KAT. B ( LUBAWA )

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE CENTRO-BUD S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE CENTRO-BUD S. C.
Lubawa

Zakres obowiązków: Przyjmowanie oraz wydawanie towarów, układanie oraz porządkowanie towaru, rozwożenie towaru Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat.T umiejętność - prawo jazdy kat. B umiejętność - operator wózka widłowego Wymagania pracodawcy - umi...

22.03.202422.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Centro-Bud zatrudni pracownika na stanowisko magazynier-kierowca kat B

SŁAWOMIR WLAZŁOSŁAWOMIR WLAZŁO
Lubawa

Firma Centro-Bud zatrudni pracownika na stanowisko magazynier-kierowca kat. B Twój zakres obowiązków: Przyjmowanie oraz wydawanie towarów Układanie oraz porządkowanie towaru na terenie firmy Rozwożenie towaru na krótkie oraz dłuższe trasy (w godzinach pracy) Nasze wymagania: Umiejętność planow...

20.03.202420.03.2024