Filtruj

Praca Kierowca Wozka - Jelenia Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Magazyn- Pary- bez jezyka- Gwarantowany transport do pracy.

TEMPO TEAM EU JOBSTEMPO TEAM EU JOBS
Jelenia Góra

Sortowanie paczek. Kleinostheim Bez znajomosci jezyka niemieckiego. 13.50€ Brutto + dodatki nocne 25%Praca na stale !!! Zapewniamy transport do pracy dla osob bez auta. Dodatek dla kierowcy z autem 150€ miesiecznie Opalta za mieszkanie dla kierowcy 150€???????????????????????????????? ??????????????...

11.03.202411.03.2024

KIEROWCA- DOSTAWCA (DOPOSAŻENIE)

Zakres obowiązków: - załadunek towarów, przyjmowanie płatności, dbałośc o zachowanie warunków hignienicznych w samochodzie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa wózków widłowych...

07.03.202407.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA HDS

HURTOWNIA BUDOWLANA KARBUD KRZYSZTOF KOPTYRAHURTOWNIA BUDOWLANA KARBUD KRZYSZTOF KOPTYRA
Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: załadunek towaru na auto, przewóz do miejsca rozładunku, rozładunek towaru za pomocą HDS Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - brak...

09.02.202409.02.2024