Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Nisko

16-18 z 18 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę C plus E ruch krajowy

JOLAJOLA
Stalowa Wola

Zatrudnię kierowcę w ruchu krajowym, możliwy wyjazd od czasu do czasu na bliskie DE, wymagania: prawo jazdy kategorii C plus E z kodem 95, doświadczenie, świadectwo kwalifikacji zawodowej, karta kierowcy, motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania zawodowe. Zainteresowanych...

21.02.202421.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY FERAMENTA KRZYSZTOF PIELAZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY FERAMENTA KRZYSZTOF PIELA
Jeżowe

Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem ciężarowym, obsługa HDS i wózków widłowwych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Kierowanie samochodem ciężarowymm, obsługa HDS i wózków widłowwych....

20.02.202420.02.2024

Technik serwisu sprężarek

ARTURARTUR

Technik Serwisu Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie serwisowanie sprężarek stacjonarnych w zakładach klientów. OFERUJEMY: zatrudnienie w ramach umowy o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie – pensja podstawowa, miesięczne premie, dodatki do wynagrod...

03.01.202403.01.2024