Filtruj

Praca Kierowca Zawodowy - Tarnobrzeg

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - KIEROWCA/DOSTAWCA

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOBRZEGUSPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W TARNOBRZEGU
Tarnobrzeg

Zakres obowiązków: Drobne prace naprawcze , prace gospodarcze, przewóz towarów do placówek na trasie Tarnobrzeg -Sandomierz praca w godz. 7-15 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA C+E

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stalowa Wola

Numer oferty: StPr/24/0272Obowiązki:Dostawa okien na paletach do Klientów na terenie Polski. Załadunek/rozładunek samochodu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawod...

13.04.202413.04.2024