Filtruj

Praca Kierowca - Brzozowo

31-33 z 33 ofert pracy

Order Picker w Albert Heijn, ROTTERDAM (od €14,34/h)

CARRIERE CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.CARRIERE CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.
Holandia

Opis stanowiska: Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy w centrum logistycznym jednego ze znanych marketów – Albert Heijn.Praca Order Picker polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporząd...

25.09.202325.09.2023
od 64 zł

Kierowca C+E lub Praca Kraj od Pn. do Pt. dobre wynagrodzenie !!!

EKO PELLET IRENEUSZ STYCZEWSKIEKO PELLET IRENEUSZ STYCZEWSKI
Miastko

Mała rodzinna firma z Miastka 77-200 zatrudni kierowce C+E w transporcie krajowym na czas nie określony Wymagania: - doświadczenie jazdy po PL ciągnikiem siodłowym z naczepą (manual) - prawo jazdy kat C+E - aktualne badania lekarskie psychologiczne - świadectwo kwalifikacji - karta kierowcy ...

21.06.202321.06.2023
od 8500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca kierowcy C+E

PATRYK KULASZEWICZPATRYK KULASZEWICZ
Bytów

Poszukuje kierowcę C+E Miłe widziane uprawnienia na wózki widłowe (możliwy samochód z wózkiem podwieszanym ) Praca w transporcie międzynarodowym 45h zawsze w domu Praca od wtorku do soboty Żadnych przerzutów czy kabotaży Możliwość pracy na skoczka Praca możliwa bez doświadczenia Dniówka na st...

26.05.202326.05.2023
od 10000 zł