Filtruj

Praca Kierowca - Szczytniki

106-108 z 108 ofert pracy

kierowca na kraj codziennie w domu

KIEROWCAKIEROWCA
Kalisz

Witam zatrudnię kierowcę na kraj codziennie w domu. Wyjazd z Kalisza Panattoni od poniedziałku do piątku. Wszystko ładowane i ściągane z rampy czyli załadunki i rozładunki tyłem ! Nic nie spinamy pasami. Trasa w zależności od zapotrzebowania Kalisz - Krotoszyn - Kalisz - Długołęka - Kalisz Kal...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA CHŁODNI

DUET S. C.DUET S. C.
Kalisz

Zakres obowiązków: Przewóz towarów spożywczych, sporadycznie pomoc w załadunku towarów. Wyjazdy 2-dniowe na terenie Polski. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Przewóz rzeczy....

KIerowca C lub C + D

FHU MARCIN SUŁKOWSKIFHU MARCIN SUŁKOWSKI
Sieradz

Poszukujemy Kierowców z kat. C lub C + DPrzeprowadzanie nowych ciężarówek na kołach w UE.Praca od poniedziałku do piątku.tel : 730838121 Marcin...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0648 s