Filtruj

Praca Kierownik Branzy - Toruń

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
Ciechocinek

Zakres obowiązków: Opracowanie rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontów, obiektów urządzeń i sieci wod.-kan. Wydawanie Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne w branży wod.-kan. Uprawnienia w branży wodno-kanalizac...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zastępca Kierownika PSB Mrówka Solec Kujawski

RADOSŁAW GROCHOWSKIRADOSŁAW GROCHOWSKI
Solec Kujawski

Market Budowlano Wykończeniowy PSB Mrówka Solec Kujawski poszukuje osoby na stanowisko zastępcy kierownika. Miejsce pracy: PSB Mrówka Solec Kujawski Z-ca Kierownika Oddziału koordynuje wraz z Kierownikiem pracę marketu Dom i Ogród PSB Mrówka. OPIS STANOWISKA: Nadzorowanie działań związanych z ...

25.04.202425.04.2024

Kierownik Sklepu CCC Aleksandrów Kujawski

CCC S. A.CCC S. A.
Aleksandrów Kujawski

Grupa CCC to jedna z największych spółek w segmencie mody, obuwia i akcesoriów w Europie. Działamy w modelu omnichanel. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i stawiamy na dalszy rozwój naszych szyldów. Nasz sukces to ludzie - tworzymy zgrane zespoły, które stawiają na innowację. Pracuj z nami i ...

18.04.202418.04.2024