Filtruj

Praca Kierownik Budowy - Dąbrówki

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik warsztatu

ARKA BUD SP. Z O.O.ARKA BUD SP. Z O.O.
Dąbrówka

Zarządzanie naprawianiem pojazdów budowlanych, nadzór nad jakością realizowanych zadań....

16.04.202416.04.2024

KIEROWNIK WARSZTATU

Dąbrówka

Zakres obowiązków: Zarządzanie naprawianiem pojazdów budowlanych, nadzór nad jakością realizowanych zadań. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe - staż pracy mile widziany - samodzielność, zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania pracą zespołu...

Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Budowy - Infrastruktura Kolejowa

JAREX SP. Z O.O.JAREX SP. Z O.O.
Sierpc

Napędza Cię ENERGIA TWORZENIA i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas ! Inżynier Budowy - Infrastruktura Kolejowa Obowiązki Opracowywanie i planowanie technologii budowy oraz kontrolowanie procesu budowy Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja prac na budowie Nadzorowanie pracy pod kątem jak...

06.04.202406.04.2024