Filtruj

Praca Kierownik Cukierni

Wynagrodzenie
16-17 z 17 ofert pracy

Kierownik produkcji piekarni i cukierni Kolbudy

KATARZYNAKATARZYNA
Kolbudy

Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa „Samopomoc Chłopska” z siedzibą w Kolbudach prężnie rozwijająca spółdzielnia od 1948 roku poszukuje kierownika produkcji zakładu piekarniczego i cukierniczego. Główne zadania: Planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy w zakładzie produkcyjnym Realizacja zadań...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Manager - kierownik działu piekarnia/cukiernia

SCHIEVER POLSKA SP. Z O.O.SCHIEVER POLSKA SP. Z O.O.
Szczecin

Zakres obowiązków: zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji handlowych, analiza wyników względem realizacji celu budżetu, odpowiedzialność za wynik, organizację pracy i zarządzenie działem. Oczekujemy: umiejętności budowania projektów handlowych, lokalnych akcji sezonowych, poszukiwania n...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0261 s