Filtruj

Praca Kierownik Gospodarczy - Łódź

16-18 z 18 ofert pracy

Kierownik Robót Drogowych w Park M

GRUPA PARK-MGRUPA PARK-M
Łódź

O nasJesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprz...

13.02.202413.02.2024

KIEROWNIK GOSPODARCZY

ZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICHZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICH
Konstantynów Łódzki

Zakres obowiązków: zadania związane z działalnością organizacyjno-gosp., gospodarką materiałowo-magazynową; CV na e-mail: sekretariat@konstantynow.zpisdn.gov.pl Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wymagane doświadczenie...

01.03.202401.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kierownik gospodarczy

zadania związane z działalnością organizacyjno-gosp., gospodarką materiałowo-magazynową; CV na e-mail: sekretariat@konstantynow.zpisdn.gov.pl...