Filtruj

Praca Kierownik Uslug - Rybnik

16-18 z 18 ofert pracy

Panowie do serwisu sprzątającego 80 h w miesiącu

nowa oferta
BRYGADZISTA AUCHANBRYGADZISTA AUCHAN
Zabrze

Mega Service to firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje : Pana do serwisu sprzątającego - 80 h w miesiącu TEL.7.8.9.0.4.1.1.8.7. Mega Service to firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na...

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik Sali Sprzedaży - Nowy Elektromarket

PEOPLEPROPEOPLEPRO
Jastrzębie-Zdrój

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności realizacja planów sprzedażowych udzielanie klientom kredytów ratalnych szkolenie pracowników analizowanie danych WYMAGANIA: min. 2-letnie...

20.05.202420.05.2024

Kierownik robót wyburzeniowych i ziemnych

ZUH MEGA-POLZUH MEGA-POL
Gliwice

Kierownik robót wyburzeniowych i ziemnych Miejsce pracy: Gliwice Twój zakres obowiązków Kierowanie i koordynowanie prac na budowie w zakresie robót wyburzeniowych i ziemnych, Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją ...