Filtruj

Praca Klasa - Toruń

16-18 z 18 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU DORADZTWO ZAWODOWE 1H/TYG (NR 1816)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rojewice

Numer oferty: StPr/24/1816Obowiązki:prowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego w klasach 7 i 8Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:wymagane studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowegoMiejsce pracy: 88-111 Rojewice 19, powiat: inowro...

01.09.202401.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ. KS. M. SKRZYPCZAKA W ROJEWICACHSZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ. KS. M. SKRZYPCZAKA W ROJEWICACH
Rojewice

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego w klasach 7 i 8 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wymagane studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego...

30.08.202430.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPIUSZKOŁA PODSTAWOWA W LIPIU
Lipie

Zakres obowiązków: Nauczanie języka niemieckiego w klasie 7. Praca na zastępstwo w Szkole Podstawowej w Lipiu w roku szkolnym 2024/2025, w wymiarze 2 godz. tygodniowo. Wymagane wykształcenie wyższe - filologia niemiecka - z przygotowaniem pedagogicznym. Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyżs...

29.08.202429.08.2024