Filtruj

Praca Klienta Pracownik - Przedbórz

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik Obsługi Klienta Sprzedawca Kasjer Orlen Stacja Paliw

MONIKAMONIKA
Włoszczowa

Stacja Paliw Orlen we Włoszczowie przy ulicy Jędrzejowskiej zatrudni Pracownika Obsługi Klienta Oferujemy: - STABILNE ZATRUDNIENIE - zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy ORLEN - pracę na nowoczesnej stacji paliw - pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju - umowę zlecenie/umowę o p...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Marketu – obsługa działu z wędlinami

FALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWAFALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWA
Krasocin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Obsługa klientów na dziale z produktami świeżymi • Krojenie, wydawanie asortymentu, ważenie • Dbanie o standardy ustawienia i estetykę ekspozycji • Czynności porządkowe zlecone przez kierownika WYMAGANIA: • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • Dyspozycyjność...

20.06.202420.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią - Bukowa powiat Włoszczowski

M.OZGAM.OZGA
Włoszczowa

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz satysfakcji z pracy? Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Miejsce pracy : Bukowa powiat włoszczowski Zakres obowiązków: kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów...

15.02.202415.02.2024