Filtruj

Praca Klienta - Miedziana Góra

61-63 z 63 ofert pracy

Sprzedawca

Włoszczowa

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej , obsługa klienta System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Tak. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie....

05.04.202405.04.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią - Bukowa powiat Włoszczowski

M.OZGAM.OZGA
Włoszczowa

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz satysfakcji z pracy? Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Miejsce pracy : Bukowa powiat włoszczowski Zakres obowiązków: kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów...

15.02.202415.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelner/kelnerka Dwór w Żytnie

RECEPCJARECEPCJA
Gidle

Dwór w Żytnie poszukuje osoby na stanowisko kelner/kelnerka. Jeżeli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, o pozytywnym nastawieniu do życia i pracy, nie straszne Ci nowe wyzwania, a praca z klientem to dla Ciebie przyjemność - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oczekujemy: -wysokiej kultury osob...

05.10.202305.10.2023