Filtruj

Praca Kompletowanie - Pabianice

16-17 z 17 ofert pracy

Praca w magazynie sportowym bez uprawnień. Bezpłatny dojazd

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Łódź

Zadania: kompletowanie zamówień obsługa skanera obsługa komputera Wymagania: znajomość obsługi komputera Oferujemy: wynagrodzenie 30 zł brutto/h umowa zlecenie z możliwością nawiązania dłuższej współpracy premie system 2- zmianowy 6:00-14:00, 14:30-22:30 Zapraszamy do kontaktu: +48 571 306 080 Gi Gr...

13.06.202413.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca ds. finansowania i ubezpieczeń- VOLVO Bednarek Łódź

BEDNAREK SP. Z O.O.BEDNAREK SP. Z O.O.
Łódź

Jesteśmy Grupą Bednarek – ludźmi z pasją do motoryzacji, którzy swoją pracą spełniają marzenia i oczekiwania Klientów. Z dumą reprezentujemy takie marki jak ŠKODA, SEAT, CUPRA, VOLKSWAGEN, VOLKSWAGEN DOSTAWCZE, VOLVO, BMW, BMW MOTORRAD oraz MINI, będąc ich Autoryzowanym Dealerem. Dzięki ciągłemu ro...