Filtruj

Praca Komputerow - Czempiń

151-152 z 152 ofert pracy

Mechanik Maszyn Rolniczych w Agrimasz- Autoryzowany Dealer CLAAS

AGRIMASZAGRIMASZ
Niepruszewo

Obowiązki: • Serwis oraz przeglądy maszyn rolniczych (kombajny, sieczkarnie, ciągniki, maszyny uprawowe) • Naprawa i modernizacja maszyn rolniczych • Diagnozowanie usterek • Prace konserwacyjne • Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji Wymagania: • Wykształcenie kierunkowe (min. średn...

22.01.202422.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca na stacji paliw Grodzisk Wlkp, Wolsztyn, Żodyń, Babimost

ETYLINETYLIN
Grodzisk Wielkopolski

Firma Etylin Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW OBOWIĄZKI: sprzedaż towarów i paliw, przyjmowanie towarów, dbałość o porządek w miejscu pracy. WYMAGANIA: komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, podstawowa znajomość obsługi komputera, mile wid...

20.09.202320.09.2023
od 4100 zł