Filtruj

Praca Komputerowy - Krotoszyn

76-78 z 78 ofert pracy

Pracownik Działu Obsługi Klienta

DAMIANDAMIAN
Dąbrowa

Zakres obowiązków: -Kontrola stanu zamówień u dostawców wraz z weryfikowaniem terminów dostaw i odbiorów -pełna administracja związana ze stanem realizacji zamówień od klienta: potwierdzanie zamówień ,kontrola stanu realizacji zamówienia, ewentualne zmiany terminów realizacji -współpraca z doradc...

08.08.202308.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta Pancernik.eu

JULIA LANGNERJULIA LANGNER
Ostrów Wielkopolski

Sklep internetowy Pancernik.eu poszukuje osoby do pracy na stanowisku: specjalista ds. obsługi klienta. Do obowiązków należeć będą: telefoniczna obsługa klienta e-mailowa obsługa klienta Wymagania: mile widziana znajomość programów typu: Baselinker, Subiekt GT umiejętność korzystania z kompute...

18.07.202318.07.2023
od 4242 zł

Praca dla asystentki stomatologicznej

DOROTADOROTA

Poszukujemy asystentkę stomatologiczną/ rejestratorkę w celu uzupełnienia personelu w trzystanowiskowym gabinecie stomatologicznym w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Zakres obowiązków w pracy: • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych • Przygotowywanie gabinetu do zabiegu, oraz sprząt...

28.06.202328.06.2023