Filtruj

Praca Komputerowy - Opoczno

91-93 z 93 ofert pracy

Operator węzła betoniarskiego

TOMBUDTOMBUD
Tomaszów Mazowiecki

Obowiązki : • obsługa węzła betoniarskiego • zapewnienie terminowej produkcji betonu, zgodnej z zamówieniem klienta • nadzór nad stanem technicznym maszyn • nadzór nad dokumentacją dostaw Wymagania: • wykształcenie średnie • posiadanie lub chęć zdobycia uprawnień operatora węzła betoniarskiego...

18.12.202318.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

KAROŃ zatrudni Kierownika Produkcji w branży metalowej

PAWEŁ KAROŃPAWEŁ KAROŃ

KAROŃ Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Produkcji. Główne obowiązki kompleksowa organizacja produkcji prowadzenie aktualnej dokumentacji i zestawień kosztorysowych przestrzeganie założeń budżetowych dbanie o bezpieczeństwo pracowników organizacja pracy zesp...

24.11.202324.11.2023

Specjalista spedycji ds. sprzedaży ładunków

SŁAWEKSŁAWEK

OPIS W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista spedycji ds. sprzedaży ładunków Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki oferujemy: pracę wprężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji umowę o pracę, dogodny system czasu pra...

18.09.202318.09.2023