Filtruj

Praca Komputerowy - Poddębice

46-48 z 48 ofert pracy

Operator Maszyn w dziale sprężyn zaworowych

JUSTYNA WITONJUSTYNA WITON
Ujazd

O Mubea Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 17 000 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu. Będąc specjalistą od...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji

Ozorków

Zadania: Praca na samodzielnym stanowisku produkcyjnym Ważenie produktów Pakowanie i streczowanie palet Prace okołoprodukcyjne Obsługa komputera i skanera Wymagania: Umiejętność obsługi komputera Dokładność i spostrzegawczość Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wolne weekendy! Dofinansowa...

07.08.202307.08.2023

Pracownik biurowy - Dyspozytor z doświadczeniem

SAMANTASAMANTA
Ujazd

Firma Transportowa Oliwer Sp. z o.o. poszukuje dyspozytora Z DOŚWIADCZENIEM Miejsce pracy : Ujazd Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w transporcie obowiązkowo samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań, umiejętności pracy pod presją czasu, zaangażowania, konsekwencji i determina...

12.07.202312.07.2023