Filtruj

Praca Komunikatywnosc - Małogoszcz

256-258 z 258 ofert pracy

telefoniczny doradca klienta

Kielce

Zakres obowiązków: telefoniczna obsługa klienta, obsługa infolinii System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. I...

19.01.202419.01.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca serwisu maszyn rolniczych - Wanicki Agro

GRUPA WANICKIGRUPA WANICKI
Kielce

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem. Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów...

14.11.202314.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Osoba do sprzątania i na zmywak w klubie nocnym Kielce

EWAEWA
Kielce

Zatrudnimy w trybie natychmiastowym rzetelną osobę do pracy na zmywaku oraz przy sprzątaniu w klubie nocnym w Kielcach, Centrum. Praca w weekendy, w trybie nocnym oraz w inne dni wg elastycznego grafiku. Preferujemy osoby z Kielc, bez konieczności dojazdu. Praca od zaraz. Osoby dyspozycyjne, pracow...

18.09.202318.09.2023
od 20 zł