Filtruj

Praca Konferencyjny - Gdańsk

16-18 z 18 ofert pracy

POKOJOWA/ PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER

AQUA HOUSE SP. Z O.O.AQUA HOUSE SP. Z O.O.
Sopot

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi hotelowych i łazienek oraz części wspólnych (korytarze, klatki schodowe, lobby hotelowe, sale konferencyjne, toalety ogólnodostępne, pomieszczenia służbowe). Dezynfekcja pomieszczeń oraz wyposażenia hotelu, dbanie o powierzone sprzęty (odkurzacze, parownice, wózki...

29.05.202429.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POKOJOWA/ POKOJOWY

CRISTAL SERVICE ŁUCJA MAGRYTACRISTAL SERVICE ŁUCJA MAGRYTA
Sopot

Zakres obowiązków: - utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, - sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, sal konferencyjnych oraz ciągów komunikacyjnych, - przekazywanie do pralni ręczników, pościeli itp. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - średnie branżowe Doświadcze...

Zastępca Kierownika Baru

WIOLETTAWIOLETTA
Sopot

Radisson Blu Hotel, Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowany w kameralnej części Sopotu w odległości zaledwie 250 metrów od plaży. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej oferty kulturowe...

21.05.202421.05.2024