Filtruj

Praca Konserwacja Urzadzen Elektrycznych - Gliwice

61-63 z 63 ofert pracy

ELEKTROMONTER

ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O.ODLEWNIA RAFAMET SP. Z O.O.
Kuźnia Raciborska

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: - konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych; - usuwanie awarii maszyn i urzadzeń; - wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznej. Wymagania: - wykształcenie zawodowe lub średnie, - umiejętność czytania schematów elektrycznych; - zdoln...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk Utrzymania Ruchu

HUMAN&HUNTERHUMAN&HUNTER
Katowice

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Aktualnie dla naszego ...

20.05.202420.05.2024

KOORDYNATOR DS. TECHNICZNYCH

NEFROLUXNEFROLUX
Siemianowice Śląskie

Szukamy kandydatów do pracy na stanowisku KOORDYNATORA DS. TECHNICZNYCHDo zadań zatrudnionej osoby będą należeć:-bieżący nadzór techniczny obiektu, -wycena remontów i diagnostyka, -przeglądy, konserwacja, bieżące naprawy budynku instalacji np.: elektrycznych, elektroenergetycznych, wentylacji, klima...