Filtruj

Praca Konserwator Fizycznej - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator/Elektryk

nowa oferta
FARMACOLFARMACOL
Szczecin

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie pr...

17.04.202417.04.2024

KONSERWATOR

ZESPÓŁ WSPARCIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEGO KORPUSU PÓŁNOCNY-WSCHÓD JW.4531ZESPÓŁ WSPARCIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEGO KORPUSU PÓŁNOCNY-WSCHÓD JW.4531
Szczecin

Zakres obowiązków: 1. WYKONYWANIE PRAC W OBIEKTACH KOMPLEKSU KOSZAROWEGO W ZAKRESIE: a) SANITARNYM, b) ELEKTRYCZNYM, c) OGÓLNOBUDOWLANYM, d) MONTAŻEM I DEMONTAŻEM WYPOSAŻENIA WNĘTRZ, 2. GOSPODAROWANIE MATERIAŁAMI OTRZYMANYMI Z DWKP-W ORAZ POBIERANYMI Z 15 WOG NA WYKONYWANIE PRAC, USUWANIE AWARII I K...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GK FARMACOLGK FARMACOL
Szczecin

25.03.202425.03.2024
od 6000 zł