Filtruj

Praca Konstrukcje - Żychlin

46-48 z 48 ofert pracy

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

OLTECH SP. Z O.O.OLTECH SP. Z O.O.
Gostynin

Zakres obowiązków: Praca na hali produkcyjnej przy segmentach kontenerowych. Prace wykończeniowe, monterskie. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem ...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Gostyninie

AGNIESZKA TYSZKIEWICZAGNIESZKA TYSZKIEWICZ
Gostynin

Firma produkująca kontenery biurowe zatrudni pracowników na stanowiska: stolarz - monter - montaż ścian z płyty warstwowej, stolarki drzwiowej i okiennej w kontenerach, montaż gotowych kontenerów u klienta. elektryk - montaż instalacji elektrycznej i osprzętu w kontenerach hydraulik - montaż inst...

15.07.202415.07.2024

Brygadzista/Monter/J.Niemiecki

TEKTRUM SP. Z O.O. SP. K.TEKTRUM SP. Z O.O. SP. K.
Kutno

Główną działalnością naszej firmy jest: - Kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych - Remonty i relokacje maszyn i instalacji, - Demontaż i montaż maszyn i instalacji przemysłowych oraz linii produkcyjnych Asortyment produktów rozciąga się od pojedynczych części w małych ilościach po produkcję ...

08.07.202408.07.2024