Filtruj

Praca Konstruktor Pojazdow

Wynagrodzenie
Konstruktor Pojazdow - inne oferty pracy
16-17 z 17 ofert pracy

konstruktor/technolog

PW BARTESKO BARTŁOMIEJ SKOWROŃSKIPW BARTESKO BARTŁOMIEJ SKOWROŃSKI
Jarocin

Firma produkcyjna poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko: KONSTRUKTOR / PROJEKTANT KONSTRUKCJI POJAZDÓW.Zakres obowiązków:- kompleksowe opracowywanie projektów konstrukcji pojazdów elektrycznych,- projektowanie pojazdów w programie CAD,- tworzenie innowacyjnych koncepcji wzorniczych pojazdów...

29.04.202429.04.2024

Konstruktor-mechanik pojazdówspecjalnych

SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNESZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE
Kęty

Twoje obowiązki: Analizy wykonalności, Projektowanie pojazdów specjalnych i ich podsystemów, Tworzenie koncepcji nowych produktów/podsystemów, Optymalizacja konstrukcji pod kątem poprawy jakości i obniżenia kosztów, Sporządzanie dokumentacji technicznej (2D i 3D), Współpraca w zespole projektowy, Na...

28.04.202428.04.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0138 s