Filtruj

Praca Konstruktor - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Konstruktor -Asystent Projektanta -Niemcy

STROKOL DPPERSONALBERATUNGSTROKOL DPPERSONALBERATUNG
Toruń

Aktuelne poszukujemy Kandydatow na stanowisko: Konstruktor CAD/Asystent/ProjektantOpis stanowiska:1.Samodzielne tworzenie planów szalunkowych i planów zbrojeniowych na podstawie obliczeń statycznychWymagania:1.Wykształcenie techniczne albo wyższe: kierunek budownictwo, specjalność konstrukcje budowl...

11.04.202411.04.2024

KONSTRUKTOR

KMT MEAT SP. Z O.O.KMT MEAT SP. Z O.O.
Toruń

Zakres obowiązków: projektowanie maszyn i urządzeń dla branży mięsnej, przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych, optymalizacja i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych systemów projektowania CAD 2D i 3D Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym li...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konstruktor 3D

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.B.A.U.S. AT SP. Z O.O.
Ostaszewo

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.Producent karetek i pojazdów specjalnych o międzynarodowym zasięgu poszukuje Pracownika Działu Konstruktorów. Konstruktor 3D Obowiązki Projektowanie i konstruowanie elementów blasz...

17.04.202417.04.2024