Filtruj

Praca Konsultant Klienta - Gdańsk

166-168 z 168 ofert pracy

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY

Sopot

Zakres obowiązków: SPRZEDAŻ KSIĄŻEK PRZEZ TELEFON, UTRZYMANIE RELACJI Z KLIENTEM, WYSTAWIANIE ZAMÓWIEŃ, PRZEDSTAWIANIE OFERTY System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwatero...

18.03.202418.03.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Gdyni (CH Riviera)

T-MOBILE POLSKAT-MOBILE POLSKA
Gdynia

Lokalizacja: ​Gdynia​​ (CH Riviera) Forma zatrudnienia: umowa o pracę Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja​ Tryb pracy: praca zmianowa, praca poniedziałek - sobota/niedziela (handlowa) W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI: Zorientowanie na potrzeby klienta i umiejętność budowania relacji Nieprzeci...

27.10.202327.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Konsultant systemu ecommerce

FUTURITI S. A.FUTURITI S. A.
Gdynia

Nasze wymagania: Biegłość w platformach i sklepach e-commerce. Znajomość obiegu dokumentów stosowanych przy realizacji zamówienia eCommerce. Umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji z klientami. Komunikatywność, proaktywność i gotowość do stałego rozwoju. Mile widziane: Doświadczenie w pra...

11.08.202311.08.2023