Filtruj

Praca Konsultant Sprzedazy

1-3 z 3 ofert pracy

Konsultant Call Center

Gdańsk

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, w imieniu firmy świadczącej usługi serwisowo-montażowe bram przemysłowych oraz ramp przeładunkowych, oferuje pracę na stanowisku:Konsultant Call Center ds. pozyskiwania kontrahentówZadania na stanowisku: kontakt telefoniczny – połączenia wychodzące z firmami pot...

07.04.202407.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent/ka działu sprzedaży

Natolin

Zadania: Wsparcie codziennej pracy działu sprzedaży Wsparcie w tworzeniu raportów, analiz oraz zestawień na potrzeby działu sprzedaży Pomoc w opisywaniu faktur Przeglądanie korespondencji przychodzącej oraz ustalanie priorytetów Obsługa korespondencji mailowej przychodzącej i wychodzącej Praca w sys...

26.03.202426.03.2024

Przedstawiciel Handlowy Nieruchomości

PROPERTY SCOUTPROPERTY SCOUT
Gdańsk

Wymagania:Oczekujemy doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów jako konsultant, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży – mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży. Inicjatywa i samodzielność w działaniu Dobra organizacja pracy Profesjonalne i poważne podejście oraz motywacja do pracy...

22.01.202422.01.2024
Kontraktkontrakt