Filtruj

Praca Konsultant - Lubin

46-47 z 47 ofert pracy

Operator/ka produkcji - atrakcyjna stawka!

KAMILAKAMILA
Legnica

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR/KA PRODUKCJI praca na LSSE - stawka od 24, 62 zł brutto /h + do 600 zł premiI!* -stawka przyznawana jest w zależności od doświadczenia Obowiązki: obsługa maszyn przy linii produkcji, praca zgodnie z instrukcjami pracy, wst...

21.09.202321.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Mobilny Technik Serwisu Wózków Widłowych

JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.
Polkowice

Twój zakres obowiązków: Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta. Współpraca w grupie Techników Serwisu oraz Konsultantów Technicznych (uzyskasz wsparcie techniczno-merytoryczne w trudnych naprawach). Wymagania: Zainteresowanie techniką lub mechaniką. Znajomość podstaw elekt...

16.08.202316.08.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0245 s