Filtruj

Praca Kontakt Przez Pup - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

Rzeszów

Zakres obowiązków: - obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej - planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych i itp. - przyjmowanie i obsługa interesantów, - udzielanie informacji interesantom ( w tym telefonicznie, e-mailowo), - spra...

05.04.202405.04.2024

SZWACZKA MASZYNOWA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łańcut

Numer oferty: StPr/24/0621Obowiązki:Szycie legowisk, posłań dla zwierzątWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenieMiejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 51/A, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Łańcut

Numer oferty: StPr/24/0465Obowiązki:Szycie legowisk, posłań dla zwierzątWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenieMiejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 51/A, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę...

06.03.202406.03.2024