Filtruj

Praca Kontakt Przez Pup - Wschowa

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wschowa

Numer oferty: StPr/24/0095Obowiązki:przewóz odpadów kat.III / surowce poubojowe świeże/Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. CWykształcenie:podstawoweWymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Doświadczenie zawodowe - nie wymagane lecz...

20.03.202420.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

MECHANIK

Wschowa

Numer oferty: StPr/23/0168Obowiązki:wykonywanie prac kontrolnych oraz związanych z konserwacją maszyn i urządzeń, naprawa elementów maszyn i urządzeń, ocenianie ich stanu technicznegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, mechanicznePozostałe wymagania:mile widziane doświad...

14.03.202414.03.2024

KASJER-SPRZEDAWCA

nowa oferta
Głogów

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wydawanie towaru, utrzymanie miejsca pracy w czystości Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA DLA OSOBY 50 + : NOWY WNIOSEK-OSOBA DO WYSZUKANIA. KONTAKT Z PRACODAWCĄ W PIERWSZYM KROKU TELEFONICZNY NASTĘP...

28.03.202428.03.2024