Filtruj

Praca Kontakt Przez Pup

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. REJESTRACJI

nowa oferta
POWIATOWY URZĄD PRACY W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIMPOWIATOWY URZĄD PRACY W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków: - udzielanie informacji i wyjaśnień z zakresu przepisów regulujących pracę urzędu oraz podstawowych praw i obowiązków osób bezrobotnych i poszukujących pracy; - udzielanie informacji o aktualnej pomocy i usługach świadczonych przez urząd oraz możliwości korzystania z pomocy innych...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STAŻ - Asystentka ds. rachunkowości - Żyrardów

nowa oferta
IWONAIWONA
Żyrardów

Poszukujemy kandydatów na staż na stanowisko: Asystentka ds. rachunkowości Praca w hurtowni budowlanej w Żyrardowie. Wymagania: zarejestrowanie w PUP Żyrardów osoba poniżej 30-tego roku życia bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność, znajomość obsługi komputera. Zadania...

Praktykapraktyka

STAŻ - Fakturzysta/tka - Żyrardów

nowa oferta
RAFAŁRAFAŁ
Żyrardów

Poszukujemy kandydatów na staż na stanowisko: Fakturzysta/tka Praca w hurtowni budowlanej w Żyrardowie. Wymagania: zarejestrowanie w PUP Żyrardów osoba poniżej 30-tego roku życia bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność, znajomość obsługi komputera. Zadania stażowe: za...