Filtruj

Praca Kontrola Jakosci - Jawór

46-48 z 48 ofert pracy

Kierownik robót wyburzeniowych i ziemnych

ZUH MEGA-POLZUH MEGA-POL
Kielce

Kierownik robót wyburzeniowych i ziemnych Miejsce pracy: Kielce Twój zakres obowiązków Kierowanie i koordynowanie prac na budowie w zakresie robót wyburzeniowych i ziemnych, Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją p...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik baru

SPOŁEM PSSSPOŁEM PSS
Kielce

Stanowisko: KIEROWNIK BARUWymagania:- posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznychZakres obowiązków:- nadzór nad zespołem- nadzór nad rozliczeniami kasowymi i miesięcznymi- realizacja planów sprzedażowych- sporządzanie planu pracy i grafików- rekrutacja do podległego zespołu- kontrola...

PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI- PRACA NA PRODUKCJI

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Jędrzejów

Zakres obowiązków: Przeprowadzanie kontroli wyrobu gotowego, wyrywkowa kontrola półproduktów. Zapewnienie zgodności produktów gotowych ze specyfikacją i ZKP. Prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych kontroli Wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie techniczne...

22.05.202422.05.2024