Filtruj

Praca Kontrola Maszyn - Kraków

91-93 z 93 ofert pracy

Pracownik produkcji z funkcją ustawiacza maszyn

VALEOVALEO
Skawina

Valeo jest niezależną grupą przemysłową, której działalność koncentruje się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, systemów zintegrowanych i modułów dla pojazdów samochodowych. Firma jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudniającym 110 000 osób w 29 kraja...

19.05.202419.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMECHANIK

Dobczyce

Zakres obowiązków: - usuwanie awarii urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych (elektrycznych i mechanicznych), - wykonywanie prac naprawczych, modernizacji i remontów środków produkcyjnych, - prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów, - systematyczn...

17.05.202417.05.2024

Starszy CNC Operator Ustawiacz

STRYKERSTRYKER
Skawina

Do nowobudowanego zakładu produkcyjnego w Skawinie firmy Stryker działającej w branży Wyrobów Medycznych - produkcja stalowych i tytanowych implantów i instrumentów - poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Starszy Operator CNC - Ustawiacz Technologie, których używamy Obróbka ubytkowa CNC ...

12.06.202412.06.2024