Filtruj

Praca Kontrola Techniczna - Brzozów

46-47 z 47 ofert pracy

KIEROWNIK PROJEKTU

NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.
Jedlicze

Zakres obowiązków: - zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej, - planowanie i kontrolowanie budżetu projektu, - zapoznanie się z wymaganiami dokumentacji technicznej, - nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem, udział w opracowywaniu ...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Maszyn / Ślusarz

PAULINA RÓŻYCKAPAULINA RÓŻYCKA
Jasionka

OPERATOR MASZYN/ ŚLUSARZ Firma Bryk koncentruje się na produkcji i serwisowaniu narzędzi diamentowych oraz narzędzi z węglika spiekanego wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, lotniczym i motoryzacyjnym. Naszą misją wykraczamy poza tylko tworzenie narzędzi, szukamy rozwiązań, które optymalizują p...

17.01.202417.01.2024