Filtruj

Praca Kontrola Transportu - Skarbimierz-Osiedle

31-33 z 33 ofert pracy

Praca Koordynator, spedytor transport osobowy

MARS PRZEWOZYMARS PRZEWOZY
Niemodlin

Obowiązki-dyspozycyjność -kontakt i obsługa klienta -monitorowanie i kontrola zleceń przewozowych-dbanie o jakość oraz terminowość wyjazdów -rozwiązywanie problemów związanych z przewozem pasażerów-nadzór nad dokumentacją wyjazdowa-pozyskiwanie przewozów do stałej współpracy-pozyskiwanie indywidualn...

18.05.202418.05.2024

Kierowca kat. C / ładowacz - praca Oława

FBSERWIS S. A.FBSERWIS S. A.
Oława

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Kierowanie pojazdem ciężarowym typu „śmieciarka” Realizacja trasówek odbioru odpadów Wykonywanie czynności codziennej obsługi pojazdu oraz zgłaszanie awarii Przełożonemu Wsparcie ładowacza w załadunku i rozładunku odpadów Zabezpieczanie urządzeń/zas...

15.01.202415.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji - zarobki do 5500 zł brutto!

Lewin Brzeski

Zadania: Kontrola jakości produktów Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym Montowanie elementów Praca zgodnie z instrukcją stanowiskową Wymagania: Gotowość do pracy w trzyzmianowym systemie od poniedziałku do piątku, wolne weekendy Zdolności manualne Mile widziane jest do...

05.10.202305.10.2023