Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Kozieł

1-3 z 3 ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI

nowa oferta
KOFAMA KOŹLE S. A.KOFAMA KOŹLE S. A.
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Kontrolowanie jakości dostaw materiałów, dokonywanie odbioru jakościowego wyrobów, odbiory techniczne u kooperantów, konsultowanie z klientami wymagań jakościowych, pomiary i sprawdzenia wspomagające w toku produkcji, wykonywanie badań nieniszczących w certyfikowanych metodach. W...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler Jakości

EKOOKNA S. A.EKOOKNA S. A.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz: Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych Doskonałą dbałość o szczegóły Zaangażowanie i inicjatywę oraz chęć zdobywania nowej wiedzy i nowych umiejętności Dobrą komunikację i umiejętność pracy w zespole Jeśli posiadasz już podobne doświadczenia zawodowe, ma...

27.03.202427.03.2024

Kontroler jakości

MARMA POLSKIE FOLIE SP. Z O.O.MARMA POLSKIE FOLIE SP. Z O.O.

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę oraz rozwoju zawodowym? Posiadasz dobrą znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)? Jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym? Zaaplikuj na naszą ofertę pracy: Kontroler Jakości I dołącz do naszego zespołu Firma MARMA Polskie Fo...

15.01.202415.01.2024