Filtruj

Praca Kontroler Jakosci - Wejherowo

31-33 z 33 ofert pracy

Kontroler jakości do firmy produkcyjnej

BEATABEATA
Reda

Nasza firma jest producentem w branży spożywczej, specjalizującym się w produkcji cateringu dietetycznego. Dążymy do zapewnienia naszym klientom produktów najwyższej jakości, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i świeżości. Opis Stanowiska : Poszukujemy doświadczonego kontrolera jak...

28.02.202428.02.2024
od 33 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kontroler jakości/ Tester materiałów, Niemcy, niem umowa

BERKER DOMINISBERKER DOMINIS
Gdynia

Jeden z najbardziej doświadczonych niemieckich firm RSE GmbH, zajmująca się nieniszczącymi badaniami materiałów, dla zwiększenia swojego zespołu, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:Kontroler jakości/ Tester materiałów Lokalizacja: Niemcy: 68309 Mannheim.Klienci są głównie firmy z sektora bu...

23.02.202423.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kontroler jakości produkcji

DELLNER BUBENZERDELLNER BUBENZER
Bożepole Wielkie

Twoje obowiązki: Jakościowy odbiór detali z produkcji Jakościowy odbiór dostaw zgodnie z certyfikatami materiałowymi i wymiarami Prowadzenie dokumentacji i raportowanie Wspieranie działu produkcji w optymalizacji procesów Nasze oczekiwania: Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych Znajomość r...

11.12.202311.12.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0213 s