Filtruj

Praca Koordynator Administracji

1-3 z 3 ofert pracy

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dobra

Numer oferty: StPr/24/0139Obowiązki:Nadzór nad bieżącymi kontraktami i nadzorowanie pracy zespołu, dodatkowo praca w administracji personalnej.CV na adres: office@in-facility.comWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B sumienność, dyspozycyjność samodzielność, sys...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Asystent rodziny

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAŁUSKACHGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAŁUSKACH
Załuski

Do głównego obowiązku asystenta rodziny należeć będzie wsparcie i aktywizację rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz kierowanie procesem zmiany postaw życiowych członków rodziny. Do zadań asystenta rodziny należy w szczególności: - opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współ...

03.04.202403.04.2024

ASYSTENT RODZINY

Załuski

Zakres obowiązków: Do głównego obowiązku asystenta rodziny należeć będzie wsparcie i aktywizację rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz kierowanie procesem zmiany postaw życiowych członków rodziny. Do zadań asystenta rodziny należy w szczególności: - opracowanie i realizacja planu pracy...