Filtruj

Praca Koordynator Projektu - Bielany Wrocławskie

91-93 z 93 ofert pracy

Czechy - Praca przy produkcji lamp samochodowych z dojazdami

PERSONAL FABRIC – AGENTURA PRÁCE, A.S.PERSONAL FABRIC – AGENTURA PRÁCE, A.S.
Górzyce

Agencja Personal fabric powstała w 2004 roku i jest jedną z czołowych Agencji pracy w Czechach. Jesteśmy dużą, stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Posiadamy szereg świetnych referencji od naszych partnerów. Specjalizujemy się głównie na tymczasowym przydzielen...

26.02.202426.02.2024

Zatrudnimy Spawaczy od zaraz!! Poludnie Niemiec.

IMS GMBH HAMBURGIMS GMBH HAMBURG
Wrocław

Niemiecka firma IMS GmbH z Hamburga poszukuje specjalistów do pracy na stanowisko: SPAWACZ MAG, WIG/TIG Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, długoterminowe projekty w całych Niemczech. Stawki (w zależności od doświadczenia): - od 21.00€/h OFERUJEMY: dodatki za nadgodziny (25%); Wei...

05.01.202405.01.2024
od 13000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator projektów

ANASTASIIAANASTASIIA
Wrocław

zakres obowiązków: koordynacja Pracowników/Zleceniobiorców na podległych projektach wsparcie Pracowników/Zleceniobiorców w pracy i aklimatyzacji w Polsce tłumaczenia ustne z j. polskiego na j. rosyjski i odwrotnie (np. szkolenia) zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Pracownikami/Zleceniobio...

24.08.202324.08.2023
od 9000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0326 s