Filtruj

Praca Kosztorysowanie - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowniczka / Kierownik robót - branża sanitarna

REKRUTACJAREKRUTACJA
Częstochowa

ZIB Kan-Gaz Sp. z o.o. działa na rynku inżynieryjno-budowlanym z dużym, dobrze przygotowanym potencjałem produkcyjnym. W swojej działalności opiera się na najlepszych wzorcach sztuki budowlanej, posiadając w swoich zasobach park maszynowy zarówno dla robót związanych z budową sieci sanitarnych. Wspó...

19.04.202419.04.2024
od 4800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Asystent Kierownika Budowy sieci gaz, C.O.

REKRUTACJA PAN-GAZREKRUTACJA PAN-GAZ
Częstochowa

Witam, Poszukuję osoby do pracy na stanowisko Asystent Kierownika Budowy - sieci i instalacje gaz, C.O, woda w Spółce Pan-Gaz Częstochowa S.A. Praca w Częstochowie, umowa o pracę na pełen etat. Wymagania: prawo jazdy kat. B biegła znajomość pakietu Office, Autocad. umiejętność odczytywania pro...

05.04.202405.04.2024
od 4500 zł

Kosztorysant/ka .

EWAEWA
Częstochowa

Zakres obowiązków: Kalkulacje ślusarki aluminiowej, Nadzór technologiczny Przygotowanie ofert i dokumentacji Wymagania: Doświadczenie zawodowe w kosztorysowaniu stolarki aluminiowej i technologii aluminium - mile widziane Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej Znajomość br...

06.03.202406.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0182 s