Filtruj

Praca Kredyt - Lublin

31-33 z 33 ofert pracy

REFERENT / OPIEKUN KLIENTA

BANK SPÓŁDZIELCZY W CYCOWIEBANK SPÓŁDZIELCZY W CYCOWIE
Jastków

Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa klienta w placówce Banku, utrzymywanie pozytywnych relacji i współpraca z klientami Banku, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż i promocja produktów i usług będących w ofercie Banku. Obsługa dokumentacji sprzedażowych, przygotowywanie dokumentów i umów, sporządza...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Jastków

Numer oferty: StPr/24/1015Obowiązki:Bieżąca obsługa klienta w placówce Banku, utrzymywanie pozytywnych relacji i współpraca z klientami Banku, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż i promocja produktów i usług będących w ofercie Banku. Obsługa dokumentacji sprzedażowych, przygotowywanie dokumentów ...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Specjalista ds. sprzedaży prod. finans. - kasjer - SKOK Chmielewskiego

MIROSŁAWAMIROSŁAWA
Bychawa

Zakres obowiązków: sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych, rozmowy sprzedażowe, doradztwo, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Od kandydatów oczekujemy: łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami, otwartości na nowe r...

12.04.202412.04.2024