Filtruj

Praca Krystian - Konin

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat B. Polska-Węgry

KRYSTIANKRYSTIAN
Konin

Praca dla kierowcy kat B Trasy Polska-Wegry oraz Czechy i Słowacja Auto Iveco Daily 15epl Praca poniedzalek-piatek Weekend wolny Umowa o prace Możliwość zabrania auta pod dom Kontakt 72*******83...

12.03.202412.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KUCHARZ Z DOŚWIADCZENIEM W PRZYGOTOWYWANIU KEBABÓW

P.P.H. KRISTO KRYSTIAN TRZEPIÓRAP.P.H. KRISTO KRYSTIAN TRZEPIÓRA
Koło

Zakres obowiązków: Przygotowywanie kebabów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe Konieczne doświadczenie w przygotowywaniu kebabów...

06.04.202406.04.2024

Kierowca C+E trasy międzynarodowe

Golina

Praca dla kierowcy C+E na nowym Man TGL z przyczepa (tandem) Jazda pod własną spedycja Wyjazdy w systemie 11dni/4dni Proszę o kontakt osoby z doświadczeniem, dbające o powierzony pojazd, dyspozycyjne. Baza w Golinie k Konina Kontakt 72*******83...

02.04.202402.04.2024