Filtruj

Praca Krzysztof - Sosnowiec

46-47 z 47 ofert pracy

Monter rur

“POLO – TECH” REALIZACJE PRZEMYSŁOWE KRZYSZTOF PASIECZNY“POLO – TECH” REALIZACJE PRZEMYSŁOWE KRZYSZTOF PASIECZNY
Piekary Śląskie

wg stanowiska Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie (do uzgodnienia z pracodawcą). Dojazd do miejsca pracy zapewniony. Praca na terenie Śląska. Wymagania: umiejętność obsługiwania się elektronarzędziami (m.in. szlifierka, wiertarka). Osobiście po kontakcie telefonicznym, pracodawca umaw...

19.04.202419.04.2024

MONTER RUR

POLO - TECH REALIZACJE PRZEMYSŁOWE KRZYSZTOF PASIECZNYPOLO - TECH REALIZACJE PRZEMYSŁOWE KRZYSZTOF PASIECZNY

Zakres obowiązków: wg stanowiska Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie (do uzgodnienia z pracodawcą). Dojazd do miejsca pracy zapewniony. Praca na terenie Śląska. Wymagania: umiejętność obsługiwania się elektronarzędziami (m.in. szlifierka, wiertarka). Osobiście po kontakcie telefoniczn...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0224 s