Filtruj

Praca Ksiazeczka - Łódź

16-18 z 18 ofert pracy

KIEROWCA C+E

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Emilia

Numer oferty: StPr/24/0705Obowiązki:prowadzenie ciągnika siodłowego z chłodnią, dokumenty dostaw, WZWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. C + EWykształcenie:brak lub niepełne podstawoweWymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:Książeczka do celów sanitarno-ep...

14.06.202414.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IWETA ZAGÓRSKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IWETA ZAGÓRSKA
Emilia

Zakres obowiązków: prowadzenie ciągnika siodłowego z chłodnią, dokumenty dostaw, WZ Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E umiejętność - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych staż pracy ogółem - lata: 1 doświadczenie mile widziane...

Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI

Rzgów

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym; • Dozowanie surowców według instrukcji produkcyjnej wytwarzanego produktu; • Pakowanie wyrobów gotowych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - bengalski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejęt...

13.06.202413.06.2024